همیشه سعی کن از نیروی درونت کاملا بهره ببری این تو هستی که ثابت میکنی دنیا باید به چه شکلی در بیاید . از این به بعد من با تمام توان میرم جلو ادام میدم . حالا هرچی که میخواد پیش بیاد من میخوام با تمام توانم برم جلو اصلا هم برام مهم نیست که چه اتفاقی قرار بیفته من به یه تجربه ی جدید و لعنتی نیاز دارم که زندگی بد و نا امید کنندم رو به بهترین شکل دچار تغییر کنه من نیاز به مکان حرفه ای برا نشان دادن همه ی تخصص هایم هستم . اگه بشه به خاطرش دعا می کنم ، خودم رو به زحمت می انندازم . ساعت 4 صبح پا میشم و تا 12 شب به بند کار می کنم و به اون هدفی که دارم و در سرم مدام میگه برو جلو میرسم . من باید حتما برسم هیچ راهی نیست من 1 هفته پشت سر هم روزهاش رو نخوابیدم ، حتما

نتیجه تصویری برای ‪Success‬‏

فیفتی سنت درست میگه خواب مال شکست خورد ه هاست و برای له ترین افراد کره ی زمین هستش من این رو صد در صد تایید می کنم و به دنبالش هستم تا انجامش بدم و میخوام بهش برسم من روزی 20 ساعت تا 21 ساعت کار میکنم همون 20 تا 21 ساعت در روز رو هم جوزی انجام خواهم داد که به اندازه ی صد سال انرژی من رو مصرف کنه و بتونه من رو با قدرت هزاران برابر سرعت نور به فضای فرا کیهان پرتاب کنه و یه بیگ بنگ جدید در این تاریخ احمقانه بشر ایجاد کنه ، نیاز من مثل جت به آمریکا سفر کنم ، یه کار شخصی تو انگلستان دارم بعد باید برم آلمان و بعد فرانسه و ژاپن و روسیه و بعد حرفا های زیادی دارم که راجب دنیای تکنولوژی بزنم من قراره دنیایی تکنولوژی علم و فناوری و دنیای برنامه نویسی رو تغییر بدم . من باید بتونم به همه ی اهدافم برسم این کاملا شدنی و امکان پذیره مگه من چیم کمه از اون بیل گیتس نه چندان ، یا استیو جابز ، یا دنیس ریچی ، درولوف ، یا زاکربرگ ، یا توپاک شکور یا مایکل جکسون ، یا جاستین بیبره ، یا بسیاری بسیاری آدم که سیستم بدنشون دقیقا مثله منه و مثل من که یک انسان هستم اون ها هم یه انسان هستن ، پس چرا این مزخرفات فرق میکنه ، کشورشون خوبه ؟ پولدارن یا به اصطلاح خرپولن و پولشون از پارو بالا میره ؟ 

نتیجه تصویری برای ‪Success‬‏

یا همه امکانات صنعتی رو دارن یا مردمشون با فرهنگن و حمایشتون میکنن ، من یا در این کشور یا هر کشوری که بشه حتی آمریکا ، حتی جزایر قناری باید به هدف لعنتیم برسم و سیاره رو دور بزنم و به جهان های دور سفر کنم و از موفقیت هایم برای خودم حرف بزنم و موفقیت چیه ؟ چرا یکی میتونه یه چیزی رو انجام بده اما یکی دیگه توش درجا میزنه ؟ چرا من توی رپ خوندن و آواز خوندن مشکل دارم ؟ چرا این کدهای برنامه نویسی شبیه هم هستن ؟ اههه گندت بزنن چرا زبان انگلیس انقدر مزخرف و سخته ؟

تصویر مرتبط

لعنت به تو پسر احمق تو باید این همه اطلاعات لعنتی رو بکنی تو کلت  نباید به خودت و مغزت رحم کنی تو باید با تمام توان بنویسی از هر چی که بهش علاقه داری . افکار لعنتی که عذابت میده رو بنویسم شعرشون کن ، یا بهتره تبدیل یه داستان یا خاطره بشن ولی من همه چیز رو به راحتی نمیخوام ، فقط میخوام انجام شدنه خودم رو توی آینه دلم ببینم و از خودم و خودم و خودم و خودم و خودم و خودم و هر چی که بهش فکر میکردم راضی باشم دوباره راضی باشم روزی 100 هزار میلیارد بار داد بزنم انجامش دادم و با تمام انرژی و هیجان زده شدن انقدر اعداد رو گشترش ندم و انقدر توشون اقرار نکنم ولی همه چیز به دست خواهد آمد اصلا نگران این نباش که قرار هست که چه اتفاقی بیفته ، نیاز هست از جایی که هستی لعنتی بپری ؟ بپری  دیوونگی کنی؟

نتیجه تصویری برای ‪Programing Android‬‏

من باید بنویسم روزی 3.333 هزار بار و انقدر ادامه بدمش تا یه تایپست حرفه ای بشم نه می تونم داستان نوشتم با خودکار رو هم بهش اضافه کنم نه من باید به هدف اصلی برسم . من یه برنامه نویسی دیوانه ام در حال کد زدن من دارم روزی 30 هزار خط می نویسم اگه بتونم 4 ساعت از خوابم بزنم و اگه بتونم با سرعت 8 یا 10 برابر کار کنم روزی 300 هزار خط مفید مینویسم و همه ی این ها قرار نیست به راحتی از دست داده بشن ، چون تو باید بتونی ، برای برنامه نوشتن انگیزت و ببر بالا ، چه برنامه های زیبایی گوگل پلی رو اشغال کرده ، برنامه های اندرویدی خیلی از لحاظ بصری شگفت انگیز و زیبا هستن و من نمیتونم

نتیجه تصویری برای ‪Programing‬‏

چطوری این همه هیجان از نوشتن یه نرم افزار موبایل رو توی خودم نگه دارم باید با دوستای خودم به اشتراک بزارم ببینم اون ها ایده هاشون چیه تا همه ی این ها رو ترکیب کنم و بتونم اون چیزی که میخوام رو به دست بیارم و فکر میکنی واتساپ به این خلاقی و زیبایی به راحتی بوده است ؟ نه جانم . خلاقیت و خلاقیت و خلاقیت و خلاقیت من این رو روزی 10 باز تجویز کردم و جواب داده و تو فکری میکنی نیاز هست یه شرکت آمریکایی کارم رو ساپورت کنه . نه من باید همین حالا عملیش کنم . من باقی سختی ها و در نیامدن و درآمدش و فشارهای مالیش رو کاری ندارم ، من باید با تمام توان برنامه نویسی رو ادامه بدم ، همه چیز به زیبایی هر چه تمام در ذهن یه برنامه نویس نقش می بندد و همه چیز از یه تصمیم قاطعانه شروع می شود من حرف های زیادی در برنامه و طراحی صفحات داینامیک و پیشرفته و اپلیکیشن های مبتنی بر وب دارم و این میتونه واقعا به من کمک کنه من از پسش بر خواهم آمد و این به من کمک خواهد و می خواهم و میخواهم

نتیجه تصویری برای ‪insomnia‬‏

ومیخواهم ومیخواهمو

میخواهمو

میخواهمومیخواهمو

میخواهمو

میخواهمومیخواهمو

میخواهمومیخواهم

ومیخواهمومیخواهمومیخواهم

ومیخواهم

باید انجامش بدم 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حفاظت زیستگاهها و حیات وحش ایران گروه جهادی انصارالمهدی (عج) شهرستان آبادان میناکاری اصفهان Chris استخدام راننده در الوپیک musicdan مقاله نویسی دکتر جواد عاملی